Služby

Při dodávkách k Vám zohledníme Váš systém práce a Vaše specifické požadavky. Vyberte si dodávku ve standardním balení, na zakázku, s dopravou či bez ní. Každý Váš další specifický požadavek s Vámi rádi zkonzultujeme. Reagujeme obratem nejen na poptávky a objednávky, ale i na Vaše přání, připomínky či dokonce stížnosti.

Standardní dodávky: Vodítka určená pro Váš sklad vyexpedujeme ve standardních svazcích perfektně zabalená a ošetřená proti korozi. Neporušený originální obal zaručí odolnost i při několikaměsíčním skladování. Při následné instalaci ale nevyžadují žádné náročné čištění chemickými prostředky. Takto zabalená vodítka jsou ideálně chráněna proti poškození i deformaci. Manipulují se snadno jeřábem či vysokozdvižným vozíkem, svazky jsou stabilní, vyvážené.

Zakázkové dodávky: Vodítka pro Vás umíme připravit na zakázku – včetně nestandardních délek, mezikusů s opracováním konců (pero a drážka) a včetně přesného počtu sad příslušenství a příchytek. Každá zakázka je samozřejmě zvlášť zabalena a opatřena identifikačním štítkem. Doručíme podle vašeho zadání i přímo na stavbu a v určený čas. Takto zabalená vodítka jsou chráněna proti znečištění a povětrnostním vlivům při přepravě a manipulaci, ale neměla by být dlouhodobě skladována.